چاپ        ارسال به دوست

پسران طلایی برای برگزاری تورنمنت جهانی استانبول وارد ترکیه شدندتیم فوتبال پسران طلایی ایران با هم گروهی تیم های قدرتمند اروپایی، برای برگزاری تورنمنت جهانی روز جمعه وارد ترکیه شدند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، تورنمنت جهانی استانبول ترکیه با حضور 26 تیم از 11 کشور مختلف از اول تا سوم اردیبهشت جاری برگزار خواهد شد.
تیم فوتبال پسران طلایی ایران به عنوان تنها نماینده ایران در این رقابت‌ها حضور دارد، این تیم به ترتیب حسام میر ترابی، علیرضا محمدی شیر کلایی، محمد صالح احمدی و آرمان اشرفی از تهران و علی سجودی، نیما محمد نیا، ابوالفضل نوری زاده، علی شعبانی، امیر محمد بشیری، امیر حسین علیپور و مهدی آقایی قازانچایی از تبریز در رده سنی زیر 12 سال در این رقابت‌ها شرکت می ‌کند.
پسران طلایی ایران در این رقابت‌ها با تیم‌های گالاتاسرای، سیواس اسپور، بارسلونا، کونیا اسپور، آتلتیک اسپور ترکیه و تیم گورنیکا قهرمان کشور لهستان هم ‌گروه شده که با توجه به عملکرد حریفان پسران طلایی، گروه نماینده ایران گروه مرگ لقب گرفته است.
آنچه مسلم است حضور تیم‌های پایه ایران در رقابت‌های جهانی و بین ‌المللی می‌ تواند زمینه‌ ساز حضور بازیکنان با استعداد فوتبال ایران در فوتبال اروپا باشد چرا که مدیران استعدادیاب باشگاه‌های فوتبال جهان هم برای ارزیابی بازیکنان با استعداد در چنین تورنمنت‌هایی حضور پیدا می‌ کنند.
آکادمی پسران طلایی ایران با مدیریت برادران یوسفی پیش‌ تر در مسابقات ازمیر کاپ ترکیه، بانسکو کاپ بلغارستان، مسابقات تفلیس گرجستان و آنتالیا ترکیه شرکت کرده و جزو تیم های برتر مسابقات بودند.


١١:٢٧ - 1397/02/02    /    شماره : ٧٠٣٧٤٨    /    تعداد نمایش : ١٥٣خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 56112 | بازدید امروز : 165 | کل بازدید : 556366 | بازدیدکنندگان آنلاين : 18 | زمان بازدید : 0.9063 


رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی در استانبول بر اساس موافقتنامه فرهنگی سال 1372 هجری شمسی برابر با 1993 میلادی میان دو کشور از سال 1374 هجری شمسی برابر با 1995 میلادی به معرفی فرهنگ ایران زمین در کشور ترکیه پرداخته و امیدوار است بتواند در توسعه روابط فرهنگی دو کشور نقش مهمی را ایفا کند.


            ترکیه، استانبول

         استانبول ،محله حوبیار، خیابان آنکارا ، جائیل اُغلو پلاک 1

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران


         İstanbul / Türkiye

         Hobyar Mahallesi, Ankara Cd. No:1, 34112 Cağaloğlu, Fatih,  

  istanbul@icro.ir

  Tel: +90 2125191816 , +90 5326165565