چاپ        ارسال به دوست

دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع):

انقلاب اسلامی ایران به مسلمانان و غیرمسلمانان امید داد

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ حجت الاسلام والمسلمین اختری دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در مراسم باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن نیشابور اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران انفجار نور و اسلام اصیل محمدی بود، این حماسه که آفریده شده است آرمان و خواسته مقام معظم رهبری است.

وی افزود: حضور مردم در ۲۲ بهمن تیر محکمی بر قلب بدخواهان و دشمنان اسلام است. این حضور که با فریادهای مرگ بر آمریکا همراه است مشت محکمی بر دهان دشمن زد و نقشه‌ها و تمام توطئه ها را خنثی می کند.

دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) ابراز کرد: امروز مردم با گلایه از مسئولین و در برابر خواسته های خود سکوت می‌کنند و در ۲۲ بهمن با همدلی و هم صدایی در خیابان‌ها ظاهر می شوند تا دشمنان این نظام بدانند که هیچگاه نمی‌توانند این ملت را نابود کنند و روز به روز این ملت را پربارتر خواهد شد.

اختری گفت: خداوند ملت مسلمان ایران از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون مورد حمایت، لطف و عنایت خود قرار داده است و با این حمایت شاهد پیروزی های پی در پی بوده ایم.

وی بیان کرد: امروز بسیاری از کشورهای اسلامی که الگوی خود را جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند همگام با ملت ایران پیروزی انقلاب ما را جشن می گیرند.

دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) ادامه داد: قدرت جمهوری اسلامی ایران را تمام دنیا درک کرده اند. ایران به همت مردم و با مقاومت شهدای مدافع حرم ضربه ای به دشمن در خارج از خاک های این سرزمین زده است که دشمنان اسلام راهی برای خروج خود ندارند.

وی گفت: امروز اگر می‌بینیم اسرائیل به ذلت افتاده است و هواپیمای آنها منهدم می‌شود، مشاهده می‌کنیم، اسرائیل دست به دامان روسیه و آمریکا می‌شود که جلوی حمله مقاومت اسلامی علیه اسرائیل را بگیرند و این واقعاً برای ما ارزشمند است که ایران را به‌عنوان یک قدرت بزرگ در دنیا نشان می‌دهد.

اختری با بیان اینکه باهمت و مجاهدت‌های مدافعان حرم ضربه سنگینی به آل سعود وارد شده است، افزود: آمریکا و اسرائیل جنایتکار و عرب‌های مزدور در بدترین شرایط زندگی می‌کنند، زیرا اسلام در عراق، ترکیه و افغانستان حاکم شده، موج بیداری اسلامی دنیا را فراگرفته است و این گوشه‌ای از دستاوردهای این انقلاب بزرگ است.


حجت الاسلام والمسلمین اختری گفت: موج بیداری اسلامی در تمام جهان در حال رخ دادن است و انقلاب اسلامی ایران به مسلمانان و غیرمسلمانان امید داد و امروز حکومت اسلامی ما الگو برای کشورهای دیگر شده است.

وی افزود: دشمن به دنبال توطئه است و از هر اقدامی چشم پوشی نمی کند. یکی از درس هایی که انقلاب اسلامی ایران به ما داد دشمن شناسی است که به خوبی باید آن را نسل به نسل ادامه دهیم.

دبیر کل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) اظهار کرد: باید طرفداران دشمنان را بشناسیم و نقشه های آنان را درک کنیم، ایمان به خدا، اطاعت از رهبری و وحدت باعث تداوم جمهوری اسلامی می شود.

وی بیان کرد: باید کمبودهای کشور را با تولید، اشتغال، وحدت و مسئولین دل سوز و دردشناس حل کنیم.


١٨:٠٠ - 1396/11/24    /    شماره : ٦٩٨٨٢٢    /    تعداد نمایش : ١٢٥خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 218477 | بازدید امروز : 150 | کل بازدید : 556351 | بازدیدکنندگان آنلاين : 16 | زمان بازدید : 0.8281 


رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی در استانبول بر اساس موافقتنامه فرهنگی سال 1372 هجری شمسی برابر با 1993 میلادی میان دو کشور از سال 1374 هجری شمسی برابر با 1995 میلادی به معرفی فرهنگ ایران زمین در کشور ترکیه پرداخته و امیدوار است بتواند در توسعه روابط فرهنگی دو کشور نقش مهمی را ایفا کند.


            ترکیه، استانبول

         استانبول ،محله حوبیار، خیابان آنکارا ، جائیل اُغلو پلاک 1

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران


         İstanbul / Türkiye

         Hobyar Mahallesi, Ankara Cd. No:1, 34112 Cağaloğlu, Fatih,  

  istanbul@icro.ir

  Tel: +90 2125191816 , +90 5326165565