چاپ        ارسال به دوست

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی انتخاب قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کرد


به گزارش اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان و فرهنگ و ارتباطات اسلامی، متن بیانیه به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم
شهر «مسجدالاقصی» قبله نخست مسلمانان، امروز دستخوش یک تصمیم افراطی شد که از سوی شیطان بزرگ، همان رهبر استکبار و صهیونیسم جهانی اخذ شده است. تصمیمی که در آن نشانه‌های جنگ بین‌الادیانی به وضوح قابل رؤیت است.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم منحوس و کودک‌کش صهیونیستی از سوی رییس جمهور ایالات متحده آمریکا که خود نماد درماندگی و دریدگی و دریوزگی است را محکوم کرده و آن را توهین و اهانت به بیش از یک میلیارد مسلمان جهان می‌داند که شعار همیشگی‌شان «القدس لنا» است.
بدون شک؛ دل‌های آزاده و مسلمانان آگاه‌شده از بیداری اسلامی که قیام خود برای رهایی از استکبار را با «الشعب نرید ...» (ملت می‌خواهد ...) آغاز کردند و با اهدای خون و جان و مال خود، نشانه‌ها و نمادهای مزدوران و دشمنان دین و دیانت و انسانیت و صلح را به زوال کشیدند، باز هم «الشعب نرید» را این بار برای اسقاط نظام صهیونیستی فریاد خواهند زد و با تداوم انتفاضه تا پیروزی نهایی، تأکید خواهند کرد که؛ مسأله فلسطین هیچگاه فراموش شدنی نیست.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی همچنین از تمامی نهادها و سازمان‌های بین‌المللی درخواست می‌کند تا بر اساس توافقات و معاهدات جهانی، در خصوص جلوگیری از فجایع ناشی از این عمل نابخردانه، تصمیمی عاقلانه، جامع و حکیمانه، اتخاذ کنند


١٦:٠٤ - 1396/09/16    /    شماره : ٦٩٣٠٧١    /    تعداد نمایش : ٢٧١خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 226314 | بازدید امروز : 190 | کل بازدید : 582090 | بازدیدکنندگان آنلاين : 11 | زمان بازدید : 1.0156 


رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی در استانبول بر اساس موافقتنامه فرهنگی سال 1372 هجری شمسی برابر با 1993 میلادی میان دو کشور از سال 1374 هجری شمسی برابر با 1995 میلادی به معرفی فرهنگ ایران زمین در کشور ترکیه پرداخته و امیدوار است بتواند در توسعه روابط فرهنگی دو کشور نقش مهمی را ایفا کند.


            ترکیه، استانبول

         استانبول ،محله حوبیار، خیابان آنکارا ، جائیل اُغلو پلاک 1

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران


         İstanbul / Türkiye

         Hobyar Mahallesi, Ankara Cd. No:1, 34112 Cağaloğlu, Fatih,  

  istanbul@icro.ir

  Tel: +90 2125191816 , +90 5326165565